• Data wydarzenia:
    14 grudnia 2013 r.
  • Miejsce
    III Liceum Ogólnokształcące im. Płk. Dionizego Czachowskiego
    Romualda Traugutta 44
    26-639 Radom
  • Delegat WCA:
  • Organizatorzy:
  • Sponsor główny:
  • Konkurencje:
    3x3x3, 2x2x2, 4x4x4, 5x5x5, 6x6x6, 7x7x7, 3x3x3 jedną ręką, 3x3x3 stopami, 3x3x3 bez patrzenia, 3x3x3 liczba kostek bez patrzenia, Pyraminx, Megaminx
  • Wpisowe:
    20 zł - płatne przelewem na konto:
    Jan Hetman
    51 1140 2004 0000 3102 7419 4534
  • Limit zawodników:
    120

Zarejestrowani zawodnicy

» Zarejestruj się!

L.p. Imię i nazwisko Miejscowość Państwo 3 2 4 5 666 777 oh 3bf mb 333ft p m
1. Piotr Bakuła Sulejówek Poland
2. Bartłomiej Błaszczyk Radom Poland
3. Michał Bogdan Opacz Poland
4. Krzysztof Bohm Lipków Poland
5. Jakub Bonarski kielce Poland
6. Bartosz Bździel Swarządz/Poznań Poland
7. Antek Charytoniuk Janów Podlaski Poland
8. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
9. Adam Cieślikowski Kochanów Poland
10. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
11. Adam Czech Warszawa Poland
12. Bartosz Dąbrowski Warszawa Poland
13. Michał Dębski Tychów Nowy Poland
14. Jakub Dobkowski Góra Kalwaria Poland
15. Kacper Dobkowski Góra Kalwaria Poland
16. Andrzej Domagała Puławy Poland
17. Janek Dziewięcki Radom Poland
18. Michał Fijałkowski Ciepielów Poland
19. Jacek Filip Żyrardów Poland
20. Jakub Filip Żyrardów Poland
21. Adam Gajowy Puławy Poland
22. Eryk Grzechnik Baranów Poland
23. Piotr Gutkowski Kielce Poland
24. Michał Halczuk Lublin Poland
25. Jan Hetman Radom Poland
26. Maciek Jagiełło Radom Poland
27. Sergiusz Jakubczak Olszew Poland
28. Beranrd Jamroz Tarnów Poland
29. Piotr Janiuk Szaruty Poland
30. Jan Jelonkiewicz Kielce Poland
31. Przemysław Kaleta Radom Poland
32. Magda Kalużna Chylice Poland
33. Dawid Kalużny Chylice Poland
34. Michał Kardynał Mietel Poland
35. Jakub Kępiński Godzisk Mazowiecki Poland
36. Jakub Kipa Chorzelów Poland
37. Patryk Kisio Tczów Poland
38. Daniel Kobrzycki Radom Poland
39. Błażej Kociełkiewicz Kielce Poland
40. Filip Kopeć Warszawa Poland
41. Marcin Kornacki Grodzisk Mazowiecki Poland
42. Michał Kot Łaziska Poland
43. Igor Kowalczyk Ostrowiec Świętokrzyski Poland
44. Mateusz Kowalik Przytyk Poland
45. Dorota Krasowska Radom Poland
46. Michał Krasowski Radom Poland
47. Artur Kristof Rybnik Poland
48. Przemysław Kruczek Zamość Poland
49. Maciej Krysztofiak Płock Poland
50. Jakub Kuderski Poznań Poland
51. Krzysztof Kuncki Łódź Poland
52. jan laszczyk kielce Poland
53. Adam Lisik Kraków Poland
54. Krystian Madej Świdnik Poland
55. Kamil Mieńko Świętochłowice Poland
56. Miłosz Olszański Ostrowiec Świętokrzyski Poland
57. Mateusz Pachuta Świdnik Poland
58. Kamil Pajączkowski Ciepielów Poland
59. Filip Paryż Zabrze Poland
60. Jakub Podgórski Grodzisk Mazowiecki Poland
61. Adrianna Pytlarz Radom Poland
62. Przemysław Rogalski Warszawa Poland
63. Cezary Rokita Mirzec Poland
64. Rafał Rudolf Grodzisk Mazowiecki Poland
65. Bartosz Sekulski Sulejówek Poland
66. Tymoteusz Surdy Tychów Stary Poland
67. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
68. Marcin Szczepaniak Piaseczno Poland
69. Grzegorz Szumigaj Świdnik Poland
70. Aleksander Świechowski Warszawa Poland
71. Piotr Tokarski Lublin Poland
72. Karol Tomaszewski Kielce Poland
73. Sara Waniołka Kielce Poland
74. Rafał Waryszak Świdnik Poland
75. Jakub Wojtaszewski Rzuców Poland
76. Kamil Wojtysiak Radom Poland
77. Jakub Wolniewicz Poznań Poland
78. Marek Wójtowicz Lublin Poland
79. Marcin Zalewski Warszawa Poland
80. Mateusz Zieliński Warszawa Poland
81. Filip Zowczak Warszawa Poland
82. Paweł Zygmunt Biłgoraj Poland
83. Piotr Zygmunt Biłgoraj Poland
84. Łukasz Żaczek Pionki Poland
85. Tomasz Żołnowski Płock Poland
Suma: 84 73 55 35 16 18 48 12 6 7 55 31